Młodszy konsultant ds. badań i rozwoju

Szukaj

O nas

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Zakres obowiązków

  • Identyfikacja i analiza działań badawczo-rozwojowych
  • Przygotowywanie dokumentacji techniczno-finansowej dot. ulgi B+R
  • Zarządzanie portfolio klientów
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w doradztwie, ośrodkach naukowych lub w branżach zaawansowanych technologicznie
  • Ukończone studia inżynierskie lub wykształcenie techniczne
  • Znajomość podstawowych zagadnień i dokumentów z dziedziny księgowości, płac
  • Umiejętność poszukiwania i analizy danych, sporządzania raportów i podsumowań tematycznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel korzystanie z funkcjonalności takich jak: tabela przestawna, funkcje matematyczne i logiczne, umiejętność formatowania dokumentów
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie redagowania tekstu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność, doskonała organizacja pracy w realizacji powierzonych zadań

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Nowoczesne i komfortowe biuro w centrum Warszawy (Park Avenue)
  • Prywatną opiekę zdrowotną MEDICOVER (pakiet Premium + Stomatologia)
  • Benefity pozapłacowe, np. karta Multisport, owocowe poniedziałki
  • Szkolenia
  • Laptop oraz telefon służbowy