Junior Financial Analyst DE

Szukaj

O nas

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Twój zakres obowiązków

  • Doradzanie w projektach B+R w zakresie niezbędne formalności, np. dokumenty uprawniające do ubiegania się o ulgę
  • Wsparcie w przygotowywanie raportów finansowych w kontekście wyliczeń ulgi B+R
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami
  • Raportowanie w narzędziu CRM i optymalizacja wewnętrznych i zewnętrznych procesów produkcji

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent studiów
  • Dobra znajomość programu Ms Excel
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Komunikatywność, elastyczność, rzetelność
  • Sumienny i staranny sposób pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz doświadczonym zespole sprzedażowym
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku