Business Development Manager – Specjalista ds. Rozwoju Biznesu - Warszawa

Szukaj

O nas

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie pełnego cyklu sprzedażowego
  • Prowadzenie negocjacji umowy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie portfolio potencjalnych klientów
  • Prowadzenie spotkań z klientami poprzez wideokonferencje oraz spotkania bezpośrednie
  • Podróże służbowe w wyznaczonym regionie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań oraz rozmów handlowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, inżynieria)
  • Znajomość języka angielskiego: min. poziom B2
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz doświadczonym zespole sprzedażowym
  • Atrakcyjny system premiowy zależny od realizowanych celów sprzedażowych
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Niezbędne narzędzia pracy telefon, laptop, samochód – również do użytku prywatnego
  • Praca zdalna