Administration Assistant / Asystent ds. Administracji

Szukaj

O nas

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów
  • Ewidencja sprzętu i dokumentów firmowych
  • Analiza i przygotowanie dokumentacji firmowej
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Realizacja zamówień na potrzeby firmy i bieżące uzupełnianie zasobów biura
  • Bieżąca współpraca z kontrahentami firmy
  • Bieżące prace administracyjno-biurowe
  • Wsparcie w zakresie zarządzania flotą samochodową
  • Wsparcie w zakresie onboardingu i innych zadań administracyjnych
  • Raportowanie w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Bardzo dobra organizacja przestrzeni wspólnej, dbanie o ład i porządek
  • Wielozadaniowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność w godzinach pracy biura 8.00-18.00, zadaniowy system pracy.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Nowoczesne i komfortowe biuro w centrum Warszawy (Park Avenue)
  • Benefity pozapłacowe, np. karta Multisport or pakiet Medicover
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Laptop i telefon służbowy
  • Możliwość pracy zdalnej