Office & Consultant Assistant

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Szukaj

O nas

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Kogo Szukamy?

  • Office & Consultant Assistant

Profil Kandydata

  • 0-3 lata doświadczenia zawodowego
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego).
  • Pozytywna osobowość, ukierunkowana na realizację zadań
  • Gotowość do pomagania innym i proponowania rozwiązań
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Zakres Obowiązków

  • Koordynacja codziennej działalności administracyjnej biura
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji
  • Zamawianie towarów i usług na rzecz firmy
  • Wsparcie Dyrektora Zarządzającego
  • Wsparcie marketingu
  • Wsparcie działań poszczególnych działów firmy, szczególnie zespołu consultingu
  • Obsługa spotkań firmowych

Co Oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i młodym, ambitnym zespole
  • Szybką i jasną ścieżkę kariery
  • Nowoczesne i komfortowe biuro w centrum Warszawy (Park Avenue)
  • Prywatną opiekę zdrowotną MEDICOVER (pakiet Premium + Stomatologia)
  • Benefity pozapłacowe, np. karta Multisport
  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne (również zagraniczne!)
  • Narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy

Proszę wypełnij formularz

Dziękujemy za zainteresowanie Leyton. Prześlij swoje CV załączając w jego treści klauzulę RODO dla potrzeb rekrutacji do Leyton Poland Sp. z o.o.