Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z j. angielskim

Szukaj

O nas

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorcami w USA drogą telefoniczną, mailową, poprzez komunikatory społeczne, np. LinkedIn
  • Umawianie spotkań biznesowych z przedsiębiorcami w USA oraz tworzenie sieci nowych kontaktów
  • Wyszukiwanie informacji o firmach działających na rynku USA
  • Praca z systemem CRM (Salesforce)
  • Ocena i analiza potencjału klienta
  • Współpraca z zespołami Leyton w USA

Nasze wymagania

  • Wymagana znajomość języka angielskiego min. na poziomie C1
  • Elastyczny wymiar pracy w przedziale godzinowym 14.00-24.00
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć i szybkość uczenia się, elokwencja

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze pracy (np. 1/2, 3/4)
  • Możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej
  • Atrakcyjny, progresywny, nielimitowany system premiowy (sky is the limit 😊)
  • Liczne benefity pozapłacowe, w tym: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna MEDICOVER (pakiet Premium + Stomatologia), spotkania integracyjne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współtworzenia nowej struktury firmowej – po sukcesie shared service na rynek europejski, teraz czas na podbój USA!